В Україні розгорівся серйозний скандал через Ярмоленка

  414

  У Чернігові розгорівся серйозний скандал через лідера збірної України Андрія Ярмоленка.

  У рідному місті футболіста дортмундської “Боруссії” поліція розслідує справу про шахрайство. Вона пов’язана з платежем солідарності київським “Динамо” місцевій ДЮСШ “Юність” за трансфер футболіста в німецький клуб.

  Як стало відомо “Футбол 24” з Єдиного реєстру судових рішень, слідче управління Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області розслідує кримінальне виробництво від 21 березня 2018 року за ознаками кримінального злочину. Воно карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

  26 березня Новозаводський районний суд Чернігова надав слідчим тимчасовий доступ до відомостей про наявність в ГО “Чернігівський обласний футбольний клуб Юність” відкритих рахунків в банках, їх номери, дати відкриття, а також до відомостей про те, хто є засновником, директором “Юності” і про перелік осіб, які перебувають в цій громадській організації.

  28 березня цей суд надав слідчим тимчасовий доступ до оригіналів, що послужили підставою для виділення коштів клубом “Динамо” Київ на користь Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу “Юність” в якості платежу солідарності від трансферу Ярмоленка в “Боруссію” Д, які подавалися в Федерацію футболу України.

  Крім того, слідчі отримали доступ до комп’ютера в офісі ДЮСШ Юність, на якому готувалися всі документи, які подавалися в ФФУ для розрахунку суми грошових коштів, які повинні були надійти від “Динамо” в “Юність” в якості платежу солідарності.

  При цьому суд зазначив, що слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення зазначених документів.


  • не пропусти

  • магазин