Савченко не пройшла детектор брехні: названа причина

  357

  Допит позафракційного нардепа Надії Савченко із застосуванням поліграфа, на проведенні якого в рамках справи про підготовку державного перевороту наполягала прокуратура, не відбувся.

  У Київському інституті судових експертиз завершилася психофізіологічна експертиза політика, повідомляє “112 Україна“.

  Як стало відомо, Савченко не погодилася на допит, оскільки не були узгоджені всі процесуальні питання. Зокрема адвокати нардепа повідомили, що їм не дозволили ознайомитися з матеріалами справи, через що вони не могли підготуватися до допиту.

  В результаті було проведено тільки дослідження психологічного стану Савченко, яке тривало близько години в закритому форматі.

  За словами сторони захисту, допит може бути проведений в наступний раз, коли будуть узгоджені всі процесуальні моменти.

  Як пояснив завідувач відділом психологічних досліджень Київського інституту судових експертиз Юрій Ірхін, з Савченко провели бесіду, під час якої були з’ясовані окремі питання.

  “Вона позитивно налаштована на дослідження, але без застосування поліграфа, тому що не вирішені деякі процесуальні питання. Ось і все”, – зазначив експерт, передає УНН.

  Він також нагадав, що судово-психологічна експертиза із застосуванням комп’ютерного поліграфа проводиться виключно за добровільною згодою.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин