Зустріч Трампа і Путіна: озвучений прогноз для України і світу

  441

  Майбутня зустріч президента США Дональда Трампа і глави РФ Володимира Путіна є спробою Вашингтона надати можливість главі Кремля задовольнити амбіції рівноправного світового лідера.

  Таке переконання в ефірі ObozTV висловив експерт-міжнародник Руслан Осипенко.

  “Сам візит Путіна до Вашингтона – це сатисфакція, яку він чекав, роблячи ці три конфлікти. Метою було сісти і провести діалог як між біполярними лідерами, до яких зараховує себе і Путін. Йому дають таку можливість, тому що американці мудрий народ”, – вважає міжнародник.

  За його словами, результати цієї зустрічі багато в чому будуть залежати від вимог Путіна.

  “Вони (США. – Ред) вже приготувалися, в Європі розгорнута інфраструктура і ракетні установки, там все є, але чому не послухати людину. Тому для Володимира Володимировича це сатисфакція, що він поїде в Білий дім, перед ним постелять червону доріжку, скажуть, що відбувся саміт американо-російський. Просто вислухають на що він претендує, маючи економіку в 3% світового ВВП”, – додав експерт.

  Також він зазначив, що на хід цих переговорів Україна поки ніяк вплинути не може.

  “За своєю потужністю і показниками ми не є суб’єктом міжнародної політики. Нам, швидше за все, скажуть про перемовини, що потрібно робити, як треба робити, і ми будемо змушені виконувати це. Ми поки не самостійні ні економічно, ні політично”, – підкреслив Осипенко.

  При цьому експерт вважає, що й Москва зараз не в змозі глобально змінити позицію Вашингтона з найгостріших питань.

  “У США відпрацьована система стримувань і противаг і гілки влади працюють таким чином, що вони збалансовані. Не можуть США вийти за межі цього балансу”, – резюмував міжнародник.


  • не пропусти

  • магазин