Відставка Супрун: в Раді повідомили про терміни

  255

  У проекту постанови №5642 про відставку в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун від 16 січня 2017 року є багато шансів бути проголосованим в найближчий термін, бо цього вимагають багато фракцій.

  “Коли ця постанова буде проголосована? Звичайно, що в неї багато шансів з’явитися в найближчий термін, на цьому будуть наполягати, я так бачу, і фракції “Радикальної партії”, “Опоблоку”, “Відродження”, тобто багато хто буде наполягати, щоб це було розглянуто”, – сказав в коментарі “Обозревателю” народний депутат від фракції БПП Костянтин Яринич.

  Причинами, через які профільний комітет підтримав цю постанову, нардеп називає незадовільну оцінку комітету медичній реформі та відсутність стратегічного напрямку розвитку медичної галузі.

  “На цьому наполягають депутати майже кожного комітету, щоб ми мали стратегію на багато років і розуміли, куди буде рухатися медицина незалежно від того, хто буде очільником цього міністерства надалі”, – каже Яринич.

  Також, за його словами, народні депутати не можуть добитися від Супрун відповідей на прості питання.

  “Чи є громадянство у Супрун? Якщо воно є, то це ж проста відповідь. Чи в неї є американське громадянство? Чи дозволено їй виконувати такі серйозні реформи без українського громадянства? Начебто це дуже прості питання, з дуже простими відповідями, а ми цього не можемо добитися”, – пояснює нардеп.

  Щодо ймовірних кандидатів на пост міністра охорони здоров’я, Яринич повідомив, що ні у фракції БПП, ні в інших групах, це питання ще не обговорювалося.

  “Це коаліційне рішення, це не комітет пропонує, це квота коаліції. На сьогодні ми будемо очікувати цих рішень, якщо вони дійсно будуть погоджені в певних кабінетах, щоб потім виносити ці кандидатури в зал”, – сказав він.


  • не пропусти

  • магазин