В новому морському конфлікті України і Росії побачили позитив

  79

  Українські кораблі, що заходять в російські порти, слід не лише ретельно оглядати, а й арештовувати.

  “Це єдине, в чому я підтримую окупантів”, – сказав “Обозревателю” перший заступник голови Спілки офіцерів України Євген Лупаков.

  Коментуючи факт затримання українськими прикордонниками російського торгового судна “Норд”, а також заяву голови Загальноросійського руху підтримки флоту Михайла Ненашева про те, що в якості відповіді РФ має намір посилити огляд українських кораблів, Лупаков заявив: “Перш за все, Україна діяла відповідно до міжнародної практики”.

  У той же час він підкреслив: “Огляд – це нормально, тому що не повинні українські кораблі заходити в російські порти, а якщо вони заходять, їх треба арештовувати. Це питання треба закривати, щоб вони більше туди не заходили. З окупантом торгувати не можна. Зайшов – отримай по повній схемі”.

  Відповідаючи на запитання “Обозревателя”, якими військовими можливостями володіє Україна в Чорному морі, Лупаков визнав: “Ми не можемо захистити свої торгові кораблі”. “Але в нейтральних водах діє міжнародне право, і захоплення будь-якого судна в нейтральних водах – це вже піратство”, – додав він.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин