Помер колишній в’язень Кремля Солошенко: українці сумують

  297

  У середу, 4 квітня, помер колишній в’язень Кремля Юрій Солошенко.

  Інформацію оприлюднила перший віце-спікер Ірина Геращенко.

  Повідомляється, що Солошенко боровся з онкологічним захворюванням.

  “Москва віддала нам його 2 роки тому тільки тому, що у Юрія Даниловича був рак… він боровся весь цей час, йому допомагали сім’я і добрі люди. Щаслива, що вдалося в червні 2016 його витягти і він був цей час в колі сім’ї”, – написала Геращенко.

  Співчуття родині висловив президент України Петро Порошенко.

  “Він боровся за життя до останнього. Майже два роки тому нам вдалося повернути його з російської тюрми до України. На жаль, побороти тяжку хворобу Юрій Данилович не зміг… Вічна пам’ять. І найщиріші співчуття родині незламного сина України”, – написав він.

  Відреагував на трагічну звістку колишній політв’язень Геннадій Афанасьєв.

  “Старий бився до останнього подиху, залишаючись справжнім українцем – гордим, сором’язливим, ввічливим й незламним. Ніколи не забуду, як злітаючи над проклятою Москвою він кричав: “Прощай немытая Россия”. Помолимось за його душу”, – написав він.

  “Якось Порошенко сказав нам, що вірить – на Великодні свята завжди відкриті ворота до Раю. Легкої Вам дороги, пане Юрію. Ви закінчили свій земний шлях на волі і вільним, будемо Вас пам’ятати”, – написав журналіст Віктор Уколов.

  “Він не робив гучних політичних заяв, не користувався статусом, зате радів звільненню і можливості провести останні дні в Україні. Спочивайте з Богом, пане Юріє”, – написав нардеп от БПП Володимир Ар’єв.


  • не пропусти

  • магазин