Розвідка США спрогнозувала бунт у Росії

  65

  За минулий рік населення Росії стало більше політично активним, і ця тенденція збережеться через посилення внутрішніх проблем Кремля.

  “Загальною темою демонстрацій стало активне засудження корупції, яку багато протестуючих визнали головною причиною пожежі в торговому центрі (в Кемерово. – Ред.). Демонстранти звинуватили режим Володимира Путіна в тому, що він дозволив процвітати корупції в місцевій адміністрації в Кемерово і МНС Росії, що призвело до злочинної недбалості”, – про це йдеться в матеріалі приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, передає “Апостроф“.

  Відзначається, що зазвичай наймасштабніші протести в Росії координують ключові представники опозиції, такі як Олексій Навальний.

  “Нинішня хвиля демонстрацій піднялася сама собою через соціальні мережі та місцеві ЗМІ. Все почалося з кількох сотень протестувальників і дійшло до десятків тисяч після висловлювань російських чиновників”, – підкреслили в розвідці.

  Крім того, реакція президента РФ Володимира Путіна на трагедію у вигляді відсутності зустрічей з сім’ями загиблих і постановочної фотографії також не залишилася непоміченою.

  “Демонстрації, організувалися спонтанно в 20 містах, і 15 тисяч протестуючих в Москві, включаючи багато дітей і молоді, змогли зібратися без отримання офіційних дозволів міської влади. За минулий рік населення Росії стало більше політично активним, і ця тенденція збережеться, тому що внутрішні проблеми Кремля продовжують збільшуватися”, – додали в Stratfor.

  У матеріалі відзначили, що в разі розростання мітингів у масштабнішій рух, у Путіна з’явиться більше внутрішніх проблем. І тоді він може провалити свій четвертий термін. Розвідка США спрогнозувала посилення протестів, у разі возз’єднання з впливовими фігурами на кшталт Навального.

  “Однак, якщо вони зіллються з іншими протестами (наприклад, акціями через отруєння дітей в Підмосков’ї або проти скорочення зарплати в Санкт-Петербурзі), це може змінити ситуацію. Кремль виявиться перед ризиком викликати ще більше народне хвилювання, якщо вирішить розігнати демонстрації” , – резюмували розвідники.


  • не пропусти

  • магазин