Нова суперпартія: Гройсман відмовив Порошенку і “Народному фронту”

  952

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відмовився входити в об’єднану партію влади, переговори про створення якої ведуть “Народний фронт” і Блок Петра Прошенко.

  Як пише “РБК-Україна” з посиланням на свої джерела, саме глава Кабміну, за задумом ідеологів ідеї об’єднання найбільших парламентських політсил, повинен був очолити нову “суперпартію” і отримати в ній 20%-ву квоту для своїх людей.

  Видання відзначає, що переговори між БПП і НФ йдуть вже більше року, але як і раніше далекі до завершення.

  Після Нового року в переговорах ще з’явилися дві сторонии власне Гройсман і мер Києва Віталій Кличко.

  В такому – чотирибічному – форматі боку до кінця лютого нібито прийшли до рамкової домовленості про створення спільної партії.

  Квоти повинні були бути розподілені наступним чином – 50% БПП, 30% “Народний фронт” і 20% Гройсман. У квоту Порошенко була також “вшита” частка Кличко, що відразу викликало невдоволення київського мера, який до цих пір числиться главою президентської партії “Солідарність”.

  Однак в березні, за інформацією видання, переговори про створення спільного проекту в черговий раз зайшли в глухий кут.

  Як повідомили джерела і в оточенні Порошенка, і в керівництві “Народного фронту”, від об’єднання відмовився прем’єр Володимир Гройсман.

  “Об’єднання вже не буде точно. Сам “фронт”, без Гройсмана, нам не цікавий. Навіщо нам додавати собі їх негатив?”, – говорить співрозмовник в оточенні президента.

  Ще одне джерело в АП також підтверджує вихід прем’єра з переговорів, але зазначає, що сторони можуть повернутися до обговорення спільного проекту пізніше.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин