Росія буде благати: в Україні озвучили сценарій повернення Криму

  1141

  Анексований Росією Крим в будь-якому випадку повернеться до складу України.

  Про це йдеться в блозі письменника і журналіста Сергія Лойко на “Обозревателе“. Він зазначив, що, швидше за все, Росія “віддасть” Крим після того, як Путін залишить посаду президента.

  “Повертати його необхідно. Без цього Росія не повернеться в цивілізований світ, а її відособленість і закритість будуть посилюватися місяцями і роками, які нас чекають на тлі розвалу російської економіки”, – написав Лойко.

  “Ось прийде до влади після смерті Путіна умовний Навальний або Медведєв і скажуть, що так, були перегини на місцях, при Путіні були прийняті неправильні закони і дійсно референдум в Криму не був законним за українськими законами”, – вважає письменник.

  Тоді, за словами журналіста, буде проведено “справжній референдум”, а Росія, в свою чергу, буде просити скасування санкцій.

  “І як би на цьому референдумі не проголосували, все одно порахують так, як це вигідно Кремлю саме в цьому умовному майбутньому. А потім скажуть: ну так, дійсно, кримський народ проголосував за повернення Україні. Ми повертаємо Крим, будь ласка, скасуйте санкції і давайте мир, дружба, жуйка”, – написав Лойко.



  • інші новини




  • не пропусти

  • магазин