Українські біатлоністи влаштували медальну феєрію на Паралімпіаді-2018

  110

  Українські біатлоністи влаштували справжню медальну феєрію на Паралімпійських іграх-2018, які проходять в південнокорейському Пхенчхані. Наш співвітчизники здобули 13 березня весь комплект медалей – “золото”, “срібло” і “бронзу”.

  Спершу чемпіоном Паралімпіади став 18-річний українець Тарас Радь. Уродженець Тернополя завоював золоту медаль в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км серед сидячих спортсменів.

  Наш біатлоніст на хвилину випередив найближчих переслідувачів. Друге і третє місце в цій дисципліні зайняли представники збірної США.

  В індивідуальній гонці на 12,5 км серед стоячих спортсменів “срібло” здобув українець Ігор Рептюх.

  23-річний уродженець Чернігова протягом майже всієї дистанції йшов третім, поступаючись канадцеві Марку Арендзу і французу Бенджаміну Давье.

  Суперники українця допустили по одному промаху на останньому вогневому рубежі. Це дозволило Рептюху наблизитися до опонентів за часом, а потім завдяки неймовірно швидкому ходу на трасі навіть вийти вперед. Але в підсумку на фініші Ігоря все ж оминув француз.

  А бронзову медаль Україні принесла Людмила Ляшенко. Наша 24-річна біатлоністка стала третьою в індивідуальній гонці 10 км в класі LW8 (з порушенням зору). Перші два місця взяли нейтральні спортсмени – Катерина Румянцева і Анна Міленіна.

  Відзначимо, що для Ляшенко ця “бронза” стала третьою на Паралімпіаді-2018.


  • не пропусти

  • магазин