“Потрібна експансія на захід”: екс-ватажок “ДНР” пригрозив Україні великою війною

  118

  Екс-командир терористичного батальйону “Восток” Олександр Ходаковський заявив, що перед виборами в Росії жителі “ДНР” почують багато брехні, однак насправді Москва не має наміру будь-яким чином допомагати окупованим територіям, тому для виживання необхідно самостійно рухатися з війною вглиб України.

  Таким чином, Донбасу доведеться вдатися до нової тактики – експансії заходу, пише він на своїй сторінці в забороненій в Україні соціальній мережі “ВКонтакте”.

  “Жителям “ДНР” непросто буде пережити вибори – при всій нашій патологічній схильності до брехні її рівень в цей період буде за межею, – бережіть очі і вуха. Але я, власне, не про це – це був вступ. Я про те, що положення наше у всіх сенсах, дійсно, ахове, так само як і тупикове. І викликане це положення більшою мірою навіть не “зусиллями” наших младотурків, а в цілому ситуацією”, – наголошує Ходаковський.

  Він переконаний в тому, що плачевна ситуація на захоплених територіях Донбасу пов’язана з низкою аспектів: ненаміром Росії приймати “ДНР” до свого складу, неможливістю з ідеологічних міркувань терористів повернутися до складу України, відсутністю ринку у “ДНР” і недопуском Росії його до конкуренції, що призводить до відсутності можливостей у ОРДЛО заробляти гроші для свого існування і будувати власну економіку. Не менш серйозними проблемами Ходаковський назвав стабільне зростання дефіциту бюджету, який нічим компенсувати, а також безперервну війну.

  “Нам не вижити, якщо ми не почнемо рухатися на захід. Нам потрібно прорвати кільце, що стиснуло нас і виплеснутися на оперативний простір. Ми повинні змінити свій статус жертви, що потрапила в обійми удава, жертви хоч і сильної, але знерухомленої. Це повинно стати нашим генеральним завданням. Ми повинні бути готові зіткнутися з тією реальністю, яка склалася, і зокрема в питаннях нашого сприйняття там, коли внаслідок наших власних помилок і тієї пропаганди, яка діє проти нас, нас сприймають не як породження світла. Ми задихаємося, і наш єдиний порятунок – експансія на захід”, – пише Ходаковський, зазначаючи, що застосування такої тактики стане можливим для терористів у найближчому майбутньому.

  Олександр Ходаковський

  Олександр Ходаковський

  Олександр Ходаковський

  Олександр Ходаковський

  Зухвалі ідеї екс-ватажка “Востока” привернули увагу журналіста Дениса Казанського, який назвав їх типовим сценарієм дій послідовників “русского мира”.

  “Ходаковський знову марить війною. Сенс поста – в “ДНР” лайно, Донбас розорили, Росія не допомагає, тому потрібно “рухатися на захід”. Розорити побільше територій, вбити побільше людей. Втім, хіба “русский мир” може запропонувати щось інше?” – підсумував він.

  Денис Казанський


  • не пропусти

  • магазин