Apple виправить один з головних недоліків останніх MacBook

  107

  Судячи з новим патентjv Apple, компанія має намір виправити одye з головних технічних упущень MacBook останніх трьох років. Мова йде про клавіатуру з механізмом «метелик». Власники ноутбуків з такою клавіатурою часто стикаються з тим, що клавіші залипають і перестають функціонувати. Нова розробка компанії повинна вирішити цю проблему.

  У більшості випадків залипання клавіш в останніх моделях MacBook і MacBook Pro відбувається через потрапляння в механізм крихт або пилу. На офіційному сайті Apple в таких випадках рекомендується продувати клавіші за допомогою балона зі стисненим повітрям.

  Apple MacBook

  Новий патент, судячи з усього, описує третє покоління механізму «метелик». У ньому представлено більше десятка різних варіантів вирішення проблеми за допомогою конструкцій клавіш.

  Apple MacBook

  У деяких варіантах Apple пропонує використовувати заслінки і ущільнювачі, що перешкоджають попаданню під клавіші пилу, сміття і навіть рідини.

  Apple MacBook

  Також в патенті описується використання спеціальної мембрани, за допомогою якої при кожному натисканні клавіші з-під неї буде видувати пил.

  Apple MacBook

  Ймовірно, новий механізм клавіш буде використаний в ноутбуках, які Apple випустить пізніше в цьому році.


  • не пропусти

  • магазин