Samsung Galaxy S9 з вирізом в екрані в стилі iPhone X вперше на зображеннях

  1503

  Компанія Samsung в 2018 році не стала (або не змогла) уподібнюватися Apple, розміщуючи в своєму смартфоні Galaxy S9 виріз у верхній частині екрану. Замість цього південнокорейська корпорація вирішила зберегти колишній зовнішній вигляд свого флагмана, залишивши його майже без змін. Відомий дизайнер Мартін Хайек вирішив помріяти про те, як би виглядав Samsung Galaxy S9 з вирізом в екрані в стилі iPhone X. Для цього він створив концепт, що дозволяє прямо зараз подивитися на таке поєднання на зображеннях.

  Виріз у верхній частині iPhone X такий великий зовсім не просто так, а через велику кількість розташованих в ньому датчиків і сенсорів. Для одного тільки сканера особи Face ID використовується ціла система датчиків TrueDepth, що займає багато місця. Якби Samsung додала виріз в верхню частини екрану Galaxy S9, але без сканера особи в телефоні, то його розміри виявилися б відчутно менше.

  Проте, дизайнер припустив, що Samsung вдалося створити аналог сканера особи Face ID, після чого розмістити його в вирізі в верхній частині Galaxy S9, як в iPhone X. В результаті, при порівнянні двох флагманів, чітко видно, що продукт південнокорейського виробництва виглядає ефектніше, але на то є реальна причина – вигнутий краю з двох бічних сторін.

  Якби Samsung розмістила в Galaxy S9 виріз у верхній частині екрану, а весь інший AMOLED-дисплей розтягла б на всю лицьову поверхню телефону, то за рахунок вигнутих країв, які є навіть у Galaxy S8, її смартфон виглядав би більш ефектно і дорого, ніж iPhone X, у якого є рамка значних розмірів з усіх чотирьох сторін.

  Якщо порівнювати Samsung Galaxy S9 з вирізом в екрані і без нього (реальний телефон), то перевагу, напевно, більшість покупців віддало б першим варіантом, тому як в такому випадку дисплей займає майже весь простір на лицьовій частині мобільного пристрою без відступів зверху і знизу, як у справжньому телефоні. Не виключено, що вже в 2019 році південнокорейська корпорація скопіює у Apple головну особливість iPhone X.


  • не пропусти

  • магазин