BlackBerry стала патентним тролем

  119

  BlackBerry подала в Лос-Анджелеса позов проти мережі facebook. Канадці вважають, що компанія Марка Цукерберга порушила їх патентні права.


  Патентний троль

  Предметом спору є не тільки Facebook , як портал, а й WhatsApp і Instagram.

  BlackBerry вважає, що всі три незаконно використовують технології, призначених для комунікатора Канадців – BBM. Прес-секретар BlackBerry, Сара Маккинні, заявила, що її компанія зважилася на позов після “декількох років переговорів”.

  Американці не мають наміру здаватися і планують судову битву. Paul Grewal з Facebook не заперечує обгрунтованості позову, але вважає, що BlackBerry вже не є інноваційною компанією і вважає за краще заробляти гроші за допомогою “оподаткування справжніх новаторів”.

  Останнім часом Канадці виграли суд з Qualcomm.

  Вилилося це в 940 мільйонів доларів прибутку. Також вдалося також отримати гроші (за патенти) з сайту BLU, а недавно BlackBerry подала в суд на Nokia.

  BlackBerry має вражаючу колекцію з 40 тисяч патентів. Вони стосуються операційних систем, безпеки, автомобільної промисловості (тут Канадці успішно розвивати свій QNX), інфраструктури мережі і комунікацій. І компанія цим успішно користується. Таким чином Blackberry стала патентним тролем.


  • не пропусти

  • магазин