Нові подробиці про Xiaomi Mi MIX 2S

  142

  До офіційної презентації першого повністю безрамкового смартфона Mi MIX 2S ще 20 днів, але витоки технічних подробиць про цю цікаву модель не вщухають.


  Xiaomi Mi MIX 2S

  Але інші інсайдери продовжують наполягати на стандартному для Xiaomi розташуванні камер. До того ж, якщо сканер відбитків пальців буде на задній панелі, то камери повинні бути посередині над ним, тому що інакше дизайн буде дуже дивним. Оскільки автором дизайну є всесвітньо відомий майстер Філіп Старк, такого дисбалансу просто не може бути.

  Ось і зараз технічні оглядачі розповідають про особливості розташування подвійний основної камери смартфона, датчика відбитків пальців, і фронтальної камери.

  З інсайдерських фотографій стало відомо, що основні камери будуть знаходитися в лівому верхньому кутку задньої панелі. Спалах буде розташований між об’єктивами. Вся конструкція буде дуже схожа на Айфон Х.

  Xiaomi Mi MIX 2S

  Але є інформація про те, що дактилоскопічний сканер буде на передній панелі під склом екрану. Тоді задня панель стає вільним від будь-яких обмежень, і камери можуть зайняти місце в кутку.

  Такі ж суперечки йдуть і між тими, хто вважає, що фронтальна камера буде в правому куті екрану, і тими, хто теж “відправляє” її під скло.

  До того ж, на рендера концепцій ніякої камери в кутку екрану немає. І тут виникає питання: як конструкторам вдалося помістити на передню панель, яку повністю буде займати екран, фронтальну камеру і датчики?

  На це питання відповість тільки презентація реального Mi MIX 2S.

  Xiaomi Mi MIX 2S фото

  Немає сумнівів в тому, що смартфон вже виготовлений і зараз йде виробництво першої партії, яку потрібно продати відразу після презентації. Але менеджмент Сяомей тримає все в такій суворій таємниці, що до сих пір немає ніякої реалістичної теорії щодо виду цього смартфона.

  Тим часом, маркетологи пекінської компанії говорять про те, що вже в кінці цього року, або в першому кварталі наступного, смартфони Mi надійдуть на американський ринок. Це означає, що всім треба чекати на агресивну рекламну компанію, оскільки американський ринок має своїх постійних лідерів вже багато років. І щоб змінити розклад сил на ньому, доведеться зробити надмірних зусиль.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин