У Apple колосальні плани на новий «бюджетний» iPhone 9 (2018)

  581

  Вже достеменно відомо, що в другій половині нинішнього року Apple випустить на ринок три нових смартфона, два з яких стануть справжніми флагманами, а третій буде представляти із себе щось середнє за більш доступною ціною. Сьогодні відомий аналітик Мін-Чі Куо з KGI Securities розповів про те, що у керівництва «яблучної» корпорації колосальні плани на новий iPhone 9 (2018), однак це лише передбачуване назва майбутньої новинки.

  Якщо першими двома телефонами повинні стати iPhone X (2018) і iPhone X Plus, які отримають 5,8- і 6,8-дюймовий екрани, то модель iPhone 9 стане чимось середнім між ними. Вона не отримає OLED-екран, тому як основою для дисплея послужить перевірена часом IPS-матриця, яка набагато дешевше у виробництві. Хоч зазвичай «яблучна» корпорація і не приділяє великої уваги своїм «бюджетним» продуктам, проте в цьому випадку все буде інакше.

  Аналітик запевняє, що iPhone 9 (2018) компанія Apple буде просувати всіма доступними способами, щоб покупці його купували, а не намагалися задивлятися на більш дорогі моделі. На такий крок «яблучна» корпорація піде не просто так, а для «переселення» всіх власники iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7 і iPhone 8 на телефон нового покоління, оснащений безрамковий екраном і сканером особи Face ID.

  Іншими словами, американська корпорація хоче якомога швидше перевести весь світ на систему розпізнавання особи Face ID, а також позбутися від звичної всім кнопки Home з вбудованим в неї сканером відбитків пальців. За виробництво iPhone 9 (2018), оскільки Apple очікує на нього рекордний попит, буде відповідати відразу три компанії – Unimicron, Pegatron і Wistron.

  Керівництво Apple вже сповістило своїх партнерів про необхідність підготувати виробничі потужності під складання нового 6,1-дюймового iPhone 9 (2018), тому що попит на нього виявиться колосальним. На жаль, про технічним оснащенні цього мобільного пристрою поки що нічого, крім діагоналі екрана, невідомо. Швидше за все, він отримає топового «залізо», однак варто розуміти, що його цінник виявиться відчутно нижче, ніж у того ж iPhone X (2018), а значить відмінностями в одному тільки екрані все не закінчиться.

  Раніше стало відомо про те, що в нових iPhone і Apple Watch з’явиться повноцінний «розумний» будильник, який зробить ранкове пробудження набагато більш приємним.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин