Light Phone 2 обіцяє повернути свободу, відібрану смартфонами

  89

  На платформі Indiegogo профінансували випуск Light Phone 2 – мінімалістичного телефону, який замислюється як “легка” альтернатива смартфону. На відміну від моделі 1-го покоління, з якої можна було тільки дзвонити, новинка також дозволяє обмінюватися повідомленнями, ставити будильник, прокладати маршрут на картах, слухати музику і замовляти машину Uber.

  Працює телефон на LightOS – сильно модифікованої версії Android без доступу до магазину Google Play. Встановлювати інші додатки на нього не можна.

  Light Phone 2 володіє чорно-білим тачскріном, виготовленим за технологією електронного чорнила (E-ink), алюмінієвим корпусом, простим процесором Qualcomm MSM8909W, 1 гігабайтом “оперативки” і 8 ГБ пам’яті типу eMMC.

  Заявлена ​​підтримка 4G-мереж, Wi-Fi і GPS. У режимі очікування батарея на 500 мАг “проживе” 5 діб, в режимі розмови – кілька годин. Важить телефон 80 грамів.

  Поки Light Phone 2 знаходиться на стадії прототипу. Очікується, що поставки готового продукту почнуться не раніше квітня 2019 року. Попередньо замовити його можна за $ 255.


  • не пропусти

  • магазин