Приватбанк попередив клієнтів про нову схему масового фішингу особистих даних

  107

  Передача особистих даних третім особам несе потенційну загрозу.

  Приватбанк попередив клієнтів про нову схему масового фішингу особистих даних під приводом подачі колективного позову до банку.

  В офіційній заяві Приватбанку йдеться, що оголошений групою осіб збір даних клієнтів, нібито необхідний для подачі колективного позову до банку під вигаданими приводами, є безпрецедентним в історії банківського ринку випадком масового фішингу особистих даних. “Приватбанк нагадує своїм клієнтам, що передача особистих даних третім особам, тим більше через відкриті джерела і невідомі сайти, несе потенційну загрозу використання цих даних шахраями“, – йдеться в офіційній заяві Приватбанку.

  Крім того, фішери припускають використання електронного цифрового підпису клієнтів, що може привести до заволодіння електронним цифровим підписом (ЕЦП) клієнтів третіми особами.

  Банкіри відзначають, що фішери обіцяють клієнтам банку гроші в разі “виграшу” позову в обмін на заповнення анкети з зазначенням всіх особистих даних, в тому числі і тих, які можуть бути використані для шахрайських операцій.

  Напередодні в мережі з’явився сайт, на якому громадянам України, які були клієнтами Приватбанку до вересня 2017 року, приєднатися до колективного позову проти банку. Для цього їм пропонується заповнити веб-форму, а також підписати з адвокатською компанією, яка нібито організовує позов.


  • не пропусти

  • магазин