Xiaomi представила рекордно тонкий рк-телевізор з роздільною здатністю 4K

  103

  Хоча в Європі мало хто про це знає, Xiaomi виробляє телевізори, які на Далекому Сході досить добре продаються. Китайський виробник досі розвиває цю гілку продукції, і остання з них Mi TV4.


  Mi TV4 – це 55-дюймовий LED телевізор з роздільною здатністю 4K.

  Панель підтримує технологію HDR10, а одна з його найбільших переваг є товщина, яка становить всього 5 міліметрів. Звичайно, мова йде про найтоньше місце.

  Чим ближче до центру – тим телевізор товщий, тим не менш, це незначні величини. Пристрій виглядає дуже сучасно, що є заслугою, в першу чергу, майже невидимих ​​рамок бічних. Скло, яке покриває екран, виготовлено за технологією Corning Iris Glass, що має збільшити в кілька разів його міцність щодо інших телевізорів.

  Новинкою є вбудована операційна система PatchWall, яка, серед іншого, дозволяє транслювати відео з численних безкоштовних сервісів.

  Характеристики Xiaomi Mi TV 4

  За продуктивність відповідає чотирьохядерний процесор Armlogic з 2 Гб оперативної пам’яті і 8 Гб простору на дані. Поки телевізор доступний тільки на індійському ринку, де він коштує 40 тисяч рупій, що в перерахунку дає приблизно 500 Євро.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин