Huawei зганьбилася на весь світ, купуючи відгуки на смартфон Mate 10 Pro

  375

  Компанія Huawei намагається потіснити позиції Samsung на ринку смартфонів, і іноді вона діє нечесними методами. Восени минулого року світові був представлений флагман Mate 10 Pro, який його виробник протиставляє Galaxy Note 8, iPhone X і іншим телефонам топового рівня. Щоб підняти зниження інтересу до цього мобільного пристрою IT-корпорація вирішила почати купувати на нього відгуки, за кожен з яких вона платить навіть не гроші, а обіцянки.

  В кінці минулого року, 31 січня, представництво Huawei Mobile в соцмережі Facebook почав пропонувати всім бажаючим написати позитивний відгук про смартфон Mate 10 Pro на сайті Best Buy, де він зараз перебуває в стадії попереднього замовлення. Натомість IT-корпорація пообіцяла навіть не гроші, а можливість стати одним з бета-тестерів новинки, отримавши телефон в свої руки безкоштовно.

  Журналісти перевірили сайт Best Buy і виявили, що 31 січня про смартфон Huawei Mate 10 Pro було написано 103 позитивних відгуки, причому кожен з них фактично є клоном іншого. Всі «власники» телефону нахвалюють його, хоча ніхто з них навіть ніколи не тримав його в руках. Як тільки така інформація потрапила в мережу, онлайн-магазин видалив всі відгуки, а не цей телефон наклав санкції, щоб його рейтинг був нижче.

  Така поведінка магазину Best Buy цілком обгрунтована, оскільки його політика забороняє будь-яким чином займатися написанням рекламних відгуків, поширювати спам і публікувати недостовірну інформацію.


  • не пропусти

  • магазин