Android 9.0 Pi шокує усіх абсолютно новим дизайном

  299

  Користувачі смартфонів на базі операційної системи Android є досить консервативним. Більшість з них цілком влаштовує, що багато програм з Google Play володіють застарілим інтерфейсом. Компанія Google випустила Android 5.0 Loliipop в 2014 році, і ця ОС стала першою, яка володіє фірмовим дизайном Material Design. По суті, це якийсь аналог мінімалістичного інтерфейсу, що просувається Apple, а тепер ще й Google. Втім, Android 9.0 Pi отримає повністю інший зовнішній вигляд.

  Як стало відомо сьогодні від авторитетного ресурсу Bloomberg, американська корпорація Google з релізом нової операційної системи має намір провести повний редизайн. Повідомляється, що «пошуковий гігант» має намір повністю переробити зовнішній вигляд в Android 9.0 Pi, а також адаптувати її інтерфейс під екрани з вирізом у верхній частині, який зараз можна зустріти в iPhone X. Піти на такий крок довелося через велику кількість різних клонів продукту Apple.

  Крім того, як стверджує джерело, в Android 9.0 Pi з’явиться первинна підтримка смартфонів, оснащених гнучкими гібридними екранами, який повинен отримати Samsung Galaxy X і інші телефони такого типу. Компанія Google підвищить інтеграцію з фірмовим помічником Assistant, зробивши його складником всієї операційної системи, завдяки чому розробники програм та ігор зможуть вбудовувати його в свої програмні продукти, доступні в Google Play.

  Таким чином, Android 9.0 PI повалить всіх в шок абсолютно новим дизайном, сильно зміненим інтерфейсом, інтеграцією з голосовим помічником Google Assistant і безліччю інших особливостей, поява яких очікується в цій операційній системі. Перший анонс нової ОС очікується в ході виставки Google I/O 2018, яка пройде в першій половині травня. Тоді ж повинна вийти і перша тестова зборка новітньої ОС, яку зможуть встановити на смартфони Pixel 2 і Pixel 2 XL.


  • не пропусти

  • магазин