Huawei P20 Lite, клон iPhone X, постав на живих фотографіях з усіх боків

  3233

  Зовнішній вигляд iPhone X мало кого може залишити байдужим, навіть коли мова заходить про найбільші IT-корпорації в світі. Сьогодні в мережу виклали фотографії, що проливають світло на зовнішній вигляд смартфона Huawei P20 Lite. Зі знімків випливає, що співробітники компанії Haawei намагалися максимально правдоподібно скопіювати зовнішній вигляд продукту Apple, але вийшло це у них, м’яко кажучи, не дуже добре.

  Джерело, що опублікувало знімки, стверджує, що Huawei P20 Lite, будучи клоном iPhone X, оснащений ідентичним по діагоналі 5,8-дюймовим екраном зі співвідношенням сторін 18:9, акумуляторною батареєю ємністю 2900 мАг з підтримкою функції швидкої зарядки, а також роз’ємами USB Type-C і 3,5 мм для підключення навушників. Розміри корпусу телефони складають 148 x 71 x 7,2 мм, а на його задній кришці знайшлося місце для сканера відбитків пальців.

  Якщо говорити про зовнішній вигляд лицьової частини нового китайського телефону, по в верхній частині екрану можна розглянути виріз під фронтальну камеру, розмовний динамік і ряд інших датчиків, необхідних для роботи всього мобільного пристрою. Розмір нижнього відступу просто вражає – він величезний. В іншому, з трьох сторін від екрану знаходиться рамка товщиною близько 2-3 мм, яка не кращим чином позначається на зовнішньому вигляді всього телефону.

  Задня кришка Huawei P20 Lite, судячи по знімку, виконана з металу. На ній можна побачити подвійну основну камеру з вертикальним розташуванням, яка знаходиться у верхньому лівому кутку корпусу. Також тут є сканер відбитків пальців круглої форми. Відомо, що прямо «з коробки» телефон працює під управлінням операційної системи Android 8.0 Oreo, але у вигляді фірмової прошивки EMUI 8.0. Офіційний анонс новинки очікується в другій половині березня 2018 року, тобто через півтора місяці.


  • не пропусти

  • магазин