Пекло в вагоні: з’явилися подробиці “газової атаки” в потязі “Укрзалізниці”

  174

  Сильний запах фарби в потязі “Укрзалізниці”, який слідував із Маріуполя до Києва 11 листопада, виник через те, що вагон тільки поліпшили і поспішили поставити в рейс, хоча він повинен був відстоюватися ще мінімум тиждень.

  Про це йдеться в сюжеті ТСН.

  Пасажири цього потягу кажуть, що запах фарби й ацетону відчули, як тільки зайшли в Маріуполі, а коли потяг рушив і вмикнули опалення, стало зовсім нестерпно

  Обурені пасажири пішли до провідників, які пояснили, що вагон тільки поліпшили і поспішили поставити в рейс

  Вагон простояв після завершення робіт всього два дні, хоча повинен був тиждень. Пасажири зажадали книгу скарг і переведення в інші вагони. Переселили не всіх, та й то з купе в плацкарт.

  А для одного з пасажирів навіть недовга поїздка в смердючому вагоні закінчилася швидкою, але перед госпіталізацією він викликав поліцію.

  “Патрульна поліція мене там вже зустріла на пероні, я відразу попросив їх, щоб вони отримали пояснення від провідника. Швидка допомога також під’їхала, лікар зробив укол, тому що у мене вже боліло горло, дерло все всередині, голова боліла”, – говорить він.

  Свої тортури він описав у листі до “Укрзалізниці” з вимогою, щоб йому “письмово повідомили прізвище тієї скотиняки, яка віддала наказ посадити людей у цей газенваген”.

  “Я хочу знати, хто це був, я хочу потім притягнути його до кримінальної відповідальності”, – пояснив потерпілий.

  У свою чергу в “Укрзалізниці” виправдовуються тим, що комісія перед відправленням потягу ніяких запахів не відчула, тому залізничники звинувачують температуру – мовляв, саме опалення спричинило раптове випаровування і сморід.

  Однак після розголосу в ЗМІ злощасний вагон із рейсу таки зняли.

  “Запах почав відчуватися, коли піднялася температура. Заступник начальника депо з ремонту і майстер із підготовки в рейс будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Ми оголосили їм догану”, – повідомив заступник директора департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення Олександр Красноштан.

  Але обурені пасажири рейсу вимагають не тільки покарання винних, а й компенсацію за час газової атаки. Правда, таких одиниці – більшість у те, що зможуть відстояти свої права, не вірять.

   


  • не пропусти

  • магазин