Величезні втрати! Комбат розповів, про що мовчать чиновники Міноборони

  1057

  У 2014 році Україна повірила в “зелений коридор” Росії з Іловайська, тому що до цього ВСУ випустили терористів “ДНР” зі Слов’янська.

  Відповідну думку висловив командир 46-го батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко (позивний “Філін”) в інтерв’ю “Апострофу“.

  Іловайськ – це була велика битва. А останнім, крайнім етапом цієї битви був вихід через “зелений коридор”, зрада росіян, російських офіцерів і обман Путіна, який гарантував нам безперешкодний вихід, якщо ми залишимо це місто“, – заявив Власенко.

  За його словами, українська сторона могла ще мінімум три тижні там стояти, що різко б зруйнувало плани терористів. Він зазначив, що тримати оборону набагато простіше, ніж наступати, бо остання сторона несе величезні втрати.


  Дивіться повне інтерв’ю з Вяеславом Власенком


  Власенко вважає, що в разі заняття оборонної позиції, українську армію було б звідти важче вибити. В такому випадку, російська сторона зазнала б втрат. А якщо б ще й удар їм у спину спланували, то бойовиків і зовсім розбили.

  Поки про це офіційно не кажуть, але, думаю, рано чи пізно правда вийде назовні. І всі дізнаються, що на забезпечення нашого виходу були кинуті останні сили, які були в ЗСУ на цьому напрямку. Все, включаючи авіацію“, – зазначив комбат.


  • не пропусти

  • магазин