Український гурт, який вразив британців, презентував новий альбом

  220

  Європейські слухачі уже встигли високо оцінити нові треки колективу.

  Популярний українсько-канадський гурт Ummagma представив новий міні-альбом “LCD”.

  До складу платівки увійшло чотири треки, враховуючи ремікс на титульну пісню від екс-учасника легендарного британського гурту Curve Діна Гарсії, а також нова версія однієї з найвідоміших пісень дуету – “Lama” – у реміксі від одного із співзасновників відомого шотландського колективу CocteauTwins, засновника лейбла Bella Union Records Робіна Гатрі.

  За словами легенди британської рок-музики Діна Гарсії, прислухаючись до оригінальних версій “BackToYou” та “LCD”, він хотів “ще більше розширити простір свідомості, який притаманний творчості українського колективу”.

  “Працюючи над цими реміксами, я ставив за мету витягнути із оригіналів найпотаємніші і найкосмічніші елементи”, – говорить Гарсія і додає, що він був у захваті від роботи із Ummagma.

  В свою чергу Гатрі, коли почув композицію “Lama”, вирішив додати в неї власних гітарних партій і зробити пісню “ще більш атмосферною”.

  “У Шони чудовий тембр! Здорово знову працювати з жінкою-вокалістом. Ummagma володіє великим потенціалом, тому мені було вдвічі приємніше працювати з ними”, – каже Гатрі.

  Додамо, що влітку Ummagma представили кліп на трек “Lama (RobinGuthrieMix)” із нового міні-альбому. Режисером відео, зйомки якого проходили в Сан-Пауло, став бразильський режисер і фотограф ДімітрійУзіель, відомий по співпраці з такими групами, як KingsofLeon, FranzFerdinand, MGMT та іншими.

  Ummagma – це українсько-канадський дует Олександра Кретова з Кременця Тернопільської області та ШониМакларнон з Юкона. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці. У 2013 році Ummagma виграла “Альтернативне Євробачення” на британській незалежній радіостанції AmazingRadio, представляючи Україну серед 23 країн.

  Оригінальний трек “Lama”, а також кліп до нього можна переглянути за посиланням:

  Ummagma у Інтернеті:

  www.ummagma.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин