Електрокари поховають нафтові компанії

  177
  Через п’ятиріччя половина європейського транспорту буде їздити на електриці, пише Знай

  Зацікавленість в електротранспорті зростає. Разом з нею розширюється відповідна інфраструктура. Головний редактор видання Clean Technica вважає, що через чотири роки ця тенденція приведе до краху нафтових компаній.

  Захарій Шахан переконаний, що заборона на дизельний транспорт введена у низці європейських країн вже в наступному році призведе до збільшення частки електротранспорту на ринку. У цьому ж році мережа станцій Tesla Supercharger об’єднає практично всі великі міста США і Європи.

  У 2019 році ринок вантажоперевезень в США і Європі повністю электрифікується. Частка приватних електрокарів в найбільш розвинених країнах Європи сягне 10%. У 2020 році нафтові компанії почнуть нести відчутні збитки. Та ж доля очікує і автовиробників, саботувавших перехід на електродвигуни. Електробуси на ринках США і Європи до того часу будуть займати близько 70% від всього ринку. Одним з найприбутковіших бізнесів стане виробництво акумуляторів.

  Парадом банкрутств нафтових компаній почнеться 2021 рік. Це відбудеться на тлі значного зниження вартості літій-іонних батарей. До того часу чверть всього транспорту в США і Європі буде електричною. Всі нові моделі машин також будуть відразу конструюватися з електродвигуном. До 2023 року електрокари займуть половину європейського і 70% китайського ринків.


  • не пропусти

  • магазин