Ресторан, де святкував весілля син Луценка, належить російському бізнесменові, – ЗМІ

  2241

  Ресторан, де святкували весілля генерального прокурора Юрія Луценка належить російському ресторанному холдингу.

  З’ясувалося, що ресторанний комплекс Queen Countrу Club, в якому родина генпрокурора святкувала весілля сина, належить російському ресторанному холдингу Bulldozer Group, – повідомляє телеканал 24.

  На офіційному сайті Bulldozer Group, зазначено, що холдинг керує кількома десятками ресторанів по всьому світу і серед них заклади у Росії, Україні, Казахстані, Китаї та ОАЕ.

  Президентом Bulldozer Group є росіянин Олександр Орлов. З відкритих джерел відомо, що він є автором понад 20 ресторанних концепцій у Москві, у пострадянському ресторанному бізнесі вважається однією з найавторитетніших персон.

  З антуражем ресторану Queen Countrу Club, що неподалік від Конча-Заспи під Києвом, можна без проблем ознайомитись на цьому сайті.

  Як відомо, інцидент між журналістами програми «Схеми» та співробітниками УДО стався у ніч на 16 вересня біля одного з ресторанних комплексів під Києвом, де, за інформацією журналістів, святкували весілля сина генпрокурора Юрія Луценка Олександра.

  У момент, коли закриту вечірку мав залишити президент України Петро Порошенко, працівники УДО напали на знімальну групу програми, в результаті чого оператор Борис Троценко зазнав струсу мозку та пошкодження руки. Журналісти написали заяву до поліції про перешкоджання законній журналістській діяльності.

  Гелетей вибачився за дії співробітників і запросив постраждалих журналістів на зустріч. Однак згодом натякнув, що інцидент спровокували самі журналісти, оскільки на них не було жилетів “преса”. При цьому сам напад правоохоронець також став заперечувати: “Військовослужбовець упав. Там який горб! У темряві, пісок. Спіткнувся, впав і зачепився за оператора”, – сказав керівник УДО.


  • не пропусти

  • магазин