Росія позапланово підвищує ціни через Крим

  92

  Уряд Росії готує заходи, які збільшать збори до бюджету з населення заради програми розвитку анексованого Криму

  Як стало відомо, в 2017 році з федерального бюджету було спрямовано понад 98 мільярдів рублів на утримання анексованої території.

  Примітно, що незважаючи на багатомільярдні вливання, життя кримчан не покращилася, тому окупанти придумують нові способи збільшення дотацій для півострова.

  “На радість громадянам Росії, які живуть на материковій частині великої і могутньої країни, і не так давно раділи новій захопленій території, на її утримання будуть введені додаткові збори. Почнуть цю практику з бензину”, – пише Злий Одесит.

  Повідомляється, що з початку 2018 року, незалежно від вартості бензину на цю дату, він подорожчає на 50 копійок, а через півроку відбудеться чергове підвищення ще на 50 копійок.

  “Але, це буде тільки початок, а продовжити планується з підвищення тарифів операторів мобільного зв’язку, які так само будуть вносити свою посильну лепту в розвиток туристичної Мекки, яку в цьому році так рішуче ігнорували мешканці оплоту скреп”, – підсумував блогер.

  Як вже повідомляла Politeka, окупаційна влада Криму безоплатно передала в держвласність Чечні майно дитячого оздоровчого центру «Кримспоживспілка» (селище Сатера під Алуштою).

  Також, так звана «влада» окупованого Криму ініціювала поліцейський рейд в усіх школах півострова для виявлення прогульників уроків.

  Джерело: 24  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин