Лікарі розкрили вражаючу правду про медреформу

  220

  Лікарі розкрили неприємну правду про майбутню медичну реформу в Україні

  Так, напередодні масштабної акції протесту, яка запланована медиками на 19 вересня, вони поділилися своєю думкою щодо нововведень.

  Вони стверджують, що насправді більшість пунктів цієї медреформи були придумані ще при екс-міністрі Раїсі Богатирьовій, урядом Януковича.

  «Госпітальні округи, «гроші за пацієнтом» – це все старі напрацювання, які зараз видають за реформу. Єдине нововведення – парамедики на швидких. І це дійсно може стати проблемою. Замість лікарів на виклик приїжджатимуть люди, які не те що допомоги не зможуть надати, вони навіть не зрозуміють, в яку саме лікарню везти пацієнта, до якого лікаря», – пояснюють українські медики.

  У той же час, молоді лікарі не виключають, що їм доведеться їхати на роботу за кордон через реформу.

  «Звичайно, якщо до мене як до не дуже досвідченому лікарю пацієнти не йтимуть, то мені залишається лише два-три роки напрацьовувати клієнтів або збирати речі і їхати за кордон. Швидше за все я виберу друге», – розповідають лікарі.

  На акції протесту медики мають намір вимагати підвищення зарплат, а також протестувати проти масових скорочень і закриття поліклінік, до яких може привести медреформа.

   

  Джерело: Vesti


  • не пропусти

  • магазин