З’явилася реакція Порошенка на повернення Саакашвілі

  212

  Президент України Петро Порошенко прокоментував повернення в Україну екс-голови Одеської ОДА, екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі

  З відповідним коментарем Порошенко виступив перед нарадою з питань розвитку сільської медицини.

  «Інцидент, який стався вчора на державному кордоні України в Шегинях, на мою думку не вимагає ніяких політичних коментарів, виключно, ми повинні коментувати і будемо коментувати в правовому полі», – заявив президент.

  Також Порошенко зазначив, що Саакашвілі мав можливість оскаржити його рішення про позбавлення громадянства у Вищому адмінсуді.

  «Я як президент, безумовно, виконаю будь-яке рішення суду. Не подобається рішення українського суду, є ЄСПЛ. Це правова площина», – додав глава держави.

  Крім того, Порошенко високо оцінив дії українських прикордонників, які перебували під час прориву Саакашвілі в країну на пропускному пункті в Шегинях.

  «Наші прикордонники найкращим чином зарекомендували себе під час АТО, вчинили правильно, не застосувавши зброю, на застосування якої вони мали повне юридичне право», – зазначив президент.

  Нагадаємо, адвокат Михайла Саакашвілі Маркіян Галабала подав заяву, в якій вимагає для свого підзахисного додаткового захисту.

  Джерело: Politeka


  • не пропусти

  • магазин