Поки Крим їхній. Що насправді змінилося на півострові за три роки окупації

  3182

  За три роки окупації в Криму зросли не тільки зарплати, але і ціни на все – від продуктів до нерухомості, пише журнал Новое Время. Зростання зарплат і бюджетних витрат

  Зовні все виглядає добре: телевізор регулярно повідомляє про нові потоки інвестицій, які прагнуть на півострів з федерального центру.

  Також ЗМІ рапортують про те, що будівельники активно доробляють міст з Кубані в Керч, який, мовляв, вирішить всі проблеми регіону. Будують також трасу Керч-Севастополь і новий термінал в Сімферопольському аеропорту.

  Крім того, на півострові вже стало традицією в будь-яких проблемах звинувачувати місцеву владу, але за справедливістю варто звертатися виключно до господаря Кремля.

  Різні звернення на адресу Володимира Путіна записували вже найрізноманітніші соціальні групи кримчан. “У нас тут повна гіперцентралізація. Жодне колесо не крутиться, поки про нього не дізнаються в Кремлі. Навіть на найбільш кричуще беззаконня на місцях не звернуть уваги, якщо не відреагують зверху”, – говорить кримчанин Віктор.

  Надзвичайні новини  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин