Путінський генерал пожалівся на українських воїнів

  977
  Російські генерал поскаржився, що їх утискають українські військові, пише Знай

  Заступник начальника генштабу ЗС Росії генерал-полковник Істраков поскаржився на представників української сторони Спільного центру контролю і координації припинення вогню та стабілізації лінії розмежування. Вони, нібито, дуже сильно утискають та ображають російських колег.

  У соцмережі потрапила копія листа генерала зі скаргами. Він написав, що російським офіцерам обмежили доступ до лінії зіткнення. Військових РФ, за його словами, не пускають до міста Соледар, підконтрольного Україні.

  Генерал поскаржився, що російським представникам не дають спілкуватися з місцевим населенням. Але найбільше його обурило те, що військовим РФ заборонили відвідувати басейн і займатися спортом.

  Істраков написав в листі, що деякі українські військові, нібито, навіть грублять російським генералам і йдуть на відкриті сутички з ними. Але у росіян не складаються стосунки навіть з бойовиками на Донбасі.

  Один з терористів заявив, що начальником “штабу” ДНР “призначили капітана армії РФ, який до цього шість років служив рядовим. Підвищення він отримав тільки за те, що приїхав на Донбас.

  “Такого не покарають, у нього не голова, а бетоніт … Там ніякої не може бути ініціативи”, – поскаржився бойовик.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин