В елітній школі збунтувалися проти бідної першокласниці (документ)

  479

  Спроба переселенців віддати свою дитину в школу, де вчаться діти місцевих суддів і прокурорів, закінчилася гучним скандалом

  Історія почалася ще в 2014 році, коли сім’я переселенців з Донецької області відвела доньку в державний садок, яким виявився навчально-виховний комплекс “Престиж”. У комплекс також входить школа, в якій навчаються діти місцевої “еліти” – суддів, прокурорів і т.д.

  У садку дискримінації не спостерігалося, “труїти” переселенців почали в школі.

  “У школі батькам оголосили, що потрібно здати 2 500 на ремонт і меблі – всього 97 000 гривен з одного класу. Це тільки на ремонт, а на зошити і все інше ще по 400 гривень. Переселенці відмовилися, пославшись на закон – ремонт і меблі забезпечує держава, ніяких обов’язкових не обумовлених в законі платежів бути не може “, – наголошується в матеріалі видання.

  Під час батьківських зборів «елітні» батьки вимагали припинити “пити кров” місцевих.

  “Члени батьківського комітету вимагали, щоб переселенці пояснили дитині – по цьому килиму в класі не ходи, на цей диван не сідай, адже твої тато і мама за них не проплатили”, – повідомляє видання.

  Коли батьки дівчинки запропонували звернутися до мера за допомогою, «елітні» батьки заявили, що їм не потрібен розголос. А якщо немає грошей на школу, порадили перевестися в заклад простіше. Переселенці написали заяву в поліцію і чекають реакції правоохоронців.

   

  Джерело: “Архив журналиста”.


  • не пропусти

  • магазин