Природа сказилася: курорти Франції під прицілом урагану «Ірма» (фото, відео)

  676

  На морському узбережжі Франції оголошено найвищий рівень загрози

  Очікується, що ураган “Ірма”, торкнеться территориии – Сен-Бартелемі і Сен-Мартен. Вже зараз ураган досяг п’ятої, найвищої категорії і наближається до території узбережжя. Метеослужба зафіксувала швидкість вітру 295 км / ч.

  Жителям узбережжя рекомендують не залишати свої будинки і бути максимально обережними.

  Як стало відомо, 5 вересня частина районів цих територій була евакуйована. Місцева влада облаштувала у школах та церквах пункти тимчасового прийому людей. Також жителів забезпечують питною водою та продуктами.

  Відзначається, що ураган “Ірма”, що сформувався в Атлантичному океані, може стати найпотужнішим в регіоні за всю історію.

  Нагадаємо, в США руйнівний ураган «Харві» з повінню перетворив життя місцевих жителів в пекло. Ситуацію в регіоні називають катастрофічною. «Харві» став найпотужнішим ураганом в штаті більш ніж за півстоліття. Відео з камери на вулиці показує, як дощ затопив місто.

  Як раніше писала Politeka, популярний серед туристів курортне селище Кирилівка, який розташований в Запорізькій області, накрив ураган. Ураганний вітер зривав з будинків дахи, також селище постраждав від потужної зливи. Відео стихійного лиха викладають в соціальних мережах відпочиваючі.

  За матеріалами Le Figaro


  • не пропусти

  • магазин