Кінець казки: пропутінський власник зоопарків в Криму збирається тікати з півострова

  386

  Власник розташованих в анексованому Криму зоопарку “Казка” і сафарі-парку “Тайган” Олег Зубков має намір отримати громадянство Туреччини і розвивати свій бізнес там.

  Про це він сказав на прес-конференції в окупованому Сімферополі, передає “Крим.Реалії“.

  Зубков подав документи на отримання турецького громадянства, але поки що не збирається закривати свої парки у Криму. За його словами, з турецькою стороною досягнута домовленість про будівництво мега-“Тайган” на узбережжі поруч зі Стамбулом. Будівництво буде вестися за рахунок бюджету країни, а побудований парк буде переданий в довгострокову оренду турецькій компанії Зубкова “Тайган-Croup”.

  “У Криму мені ні розвиватися, ні будувати нові об’єкти не дають”, – сказав він.

  Варто задзначити, що Зубков у 2014 році був прихильником захоплення Росією Криму, отримав російських паспорт. При цьому у нього тривалий конфлікт з російською окупаційною владою півострова. Зокрема, в період блекауту стався конфлікт через смерть в зоопарку тигренят білої тигриці Тигрюлі, подарованої Зубкову Юлією Тимошенко.

  15 січня цього року в парку “Тайган” від укусів тварин і зараження крові помер 29-річний різноробочий Максим Яковлєв. Відомо про це стало лише за тиждень. За версією адміністрації, хлопця покусали собаки за межами парку і він відмовився від проходження лікування. Родичі загиблого припускають, що він став жертвою нападу вихованців “Тайгану”. Сам Зубков заперечує, що це було виробничим випадком.