Під Києвом «люстратори» нагрянули до скандального судді (фото)

  369

  unnamed (1)

  26 січня активісти Національного корпусу прийшли люструвати суддю Апеляційного суду Київської області Миколу Авраменка

  Про це повідомляє Politeka, посилаючись на інформацію Національного корпусу.

  Слід нагадати, що скандальну славу у 2015 році Авраменко здобув тим, що визнав напад на журналіста ненавмисним, а нападника-забудовника, злочинну діяльність якого було викрито журналістським розслідуванням, – невинним.

  unnamed (2)

  “Активісти Національного корпусу прийшли на судове засідання до судді Авраменка, встановили під будівлею суду собачу будку, а в залі суду передали йому 2 млн грн сувенірних купюр (саме таку суму суддя поцупив у держави як компенсацію за житло, – ред.)”, – повідомили активісти.

  unnamed (5)

  Після акції люстрації в суді понад 100 осіб активістів вирушили у Бровари до маєтку судді Авраменка, який на суддівську зарплату купив три земельні ділянки, дві дорогі машини, квартиру і побудував будинок на 452 кв. м.

  unnamed (4)

  Перед будинком Авраменка активісти на паркані зробили символічний напис: «безхатько-хабарник», палили фаєри та дими.

  Така акція, як вважають у національному корпусі, є нагадуванням усім суддям, що процес люстрації у країні почався і триватиме доти, поки кожен чиновник-злочинець не відповість за свої неправомірні вчинки.

  Нагадаємо, люстрація над суддею Авраменком стала вже четвертою. 20 січня в Києві національний Корпус люстрував екс-суддю Царевич, яка під час Революції гідності була ручною суддею Януковича та виносила неправомірні вироки у справах Євромайдану. 16 січня у Чернігові Національний корпус люстрував голову місцевого Апеляційному суду Савіга Тагієва, а 17 січня у Полтаві – суддю-хабарника Сергія Гальонкіна.