Погода в Україні на п’ятницю, 27 січня

  149

  У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями.

  Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. У східних, західних, місцями північних областях, у Криму та у Карпатах висока ймовірність мокрого снігу. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -11…+2 градусів, удень -4…+4. Вітер змінний, переважно західний, південний, північно-західний, південно-західний і південно-східний, 1-7 м/с, місцями посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

  У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. У Чернігівській та Сумській областях можливий дрібний сніг. Уночі повітря охолодитися до -9…-3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -4…0. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний 2-8 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

  У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -11…-3 градуси, вдень повітря прогріється до -1…+4. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний 2-8 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

  У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові збережеться суха погода. У Сімферополі, Ялті, Керчі можливий дрібний мокрий сніг. Уночі температура повітря становитиме -4…+2 градуси. Денна коливатиметься від -1 до +4. Вітер південних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-7 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

  У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі градусники покажуть -10…-3, денна температура повітря становитиме -4…+1 градус. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-7 м/с.

  У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. Температура повітря вночі опуститься до -9…-4 градусів, удень підвищиться до -1…+3. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 2-7 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

  У Карпатах – хмарна погода. У регіоні зранку очікується сніг, удень він посилиться, а ближче до вечора йому на зміну прийде дощ зі снігом. Температура повітря вночі до -7, удень до +2 градусів. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.

  У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -10…-6 градусів, удень – від -5 до 0. Вітер південний, західний та південно-західний, 3-7 м/с, посилення швидкості вітру 15-24 м/с.