Страшилки з Правим сектором: в Росії пояснили новий поворот Кремля щодо України

  654

  Російська пропаганда згадала міфічну “візитку Яроша”, так як намагається зробити новий поворот щодо України, пише Апостроф.

  Так російський опозиціонер Костянтин Боровий пояснює те, що слідчий комітет Росії порушив кримінальні справи щодо п’ятьох громадян, нібито причетних до діяльності “Правого сектора”.

  “Поява знову теми про “візитку Яроша” показує, що пропагандистська кампанія РФ, її установки завжди трохи абсурдні. Вони не ґрунтуються на реальних фактах, вони ґрунтуються на головній тезі, яку їм потрібно довести. Зараз, мабуть, це відновлення тієї складової пропагандистської кампанії, яка стверджує, що в Києві не легітимна влада, радикали, і їм потрібно це все пов’язати якось “Правий сектор” з Порошенком, з Радою, урядом. Це пропаганда, в якій шукати логіки не потрібно і марно ” , – зазначає він.

  Боровий вважає, що це говорить про те, що в Москві готуються до нових переговорів по Криму і Сходу України.

  “Нещодавно було рішення суду російського про те, що нинішня влада в Україні не легітимно прийшла до влади в результаті перевороту. Всі ці моменти свідчать про те, я думаю, що йде пропагандистська підготовка до етапу переговорів з приводу Криму і Сходу України”, – підсумував Боровий.