Кому не потрібно заповнювати електронні декларації

  1049

  Нагадаємо, 1 січня розпочалася друга хвиля електронного декларування, яка закінчиться 1 квітня. Про це йдеться в прикінцевих положеннях закону «Про Вищу раду правосуддя», який набрав чинності 5 січня.

  Згідно з ним, норма про обов’язкове заповнення електронних декларацій не поширюється на посадових осіб установ, установ і організацій, що здійснюють основну діяльність в сфері соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

  Також звільнені від електронного декларування керівники закладів охорони здоров’я, крім керівників установ охорони здоров’я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя) рівня.

  Крім того, скасовано необхідність заповнювати електронні декларацій для керівників закладів освіти (крім керівників вузів і їхніх заступників), науки (крім президента Національної академії наук України (НАНУ) та національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ і національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ та президій національних галузевих академій наук).

  Звільнено від зобов’язання заповнювати електронні декларації керівники закладів культури, мистецтв, відновлення і збереження національної пам’яті, фізичної культури, спорту і національно-патріотичного виховання.