Укртeлеком з 1 січня рiзко пiдняв тaрифи

  1968

  З 1 січня oдин із найбiльших укрaїнських телeкомунікаційних опeраторів Укртелeком пiдвищує вартість свoїх послуг. Відoмо, що новорічне пiдвищення тарифів стосуватиметься лише юридичних осiб.

  В Укртелеком повідомляють, що підвищення тарифів пов’язане із рішенням Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформації, про затвердження максимальних тарифів на телекомунікаційні послуги. Рішення було прийняте 8 листопада 2016 року. Про це повідомляє видання “Урядовий кур’єр”.

  З 1 січня 2017 року вартість телефонного зв’язку для юридичних осіб буде збільшено на 18,5%-22,9%. Також буде змінена вартість дзвінків на деякі міжнародні напрямки.

  Нагадаємо, що з 1 грудня 2016 року Укртелеком вже підвищив максимальну вартість тарифів на послуги фіксованого зв’язку для населення та бюджетних організацій на 10,6%. З 1 січня тарифи для бюджетних організацій зростуть ще на 21,2%.

  Також не будемо забувати про те, що у 2015 році, в порівнянні з 2014 роком, Укртелеком збільшив свої прибутки на 445 мільйонів гривень (3,4%). Прибутки минулого року зросли ще на 9%. Загальний бюджет Укртелекому складає 6,773 мільярдів гривень. При цьому, інвестиції у розвиток інфраструктури компанії у минулому році скоротилися на 35,5%.

  Нагадуємо, що Укртелеком – один із найбільших телекомунікаційних операторів країни. Компанія є лідером широкосмугового доступу до мережі інтернет, а контрольний пакет акцій належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова – Систем Кепітал Менеджмент.  • інші новини