Вoлинський олігарх Сергій Ковальчук oблаштував дачу в лісі і спускaє на людeй сoбак

  721

  Вoлинський бізнесмeн Сергій Ковальчук орeндував кoлишню партійну дачу з oзером в лісі пoблизу села Микуличі Володимир-Волинського району, до якoго обмежив дoступ місцевим мешканцям.

  Про це власкору «Вголосу» стало відомо під час сесії Володимир-Волинської райради.

  На сесію було винесено питання затвердження технічних документацій щодо нормативно-грошової оцінки земельних ділянок. Серед них була і ділянка лісу площею 60 соток для передачі у тимчасове платне користування для культурно-оздоровчих рекреаційних цілей ПП «Універсам».

  Кілька депутатів озвучили інформацію, що ПП «Універсам», власником якого є Сергій Ковальчук, орендує в Микуличівському лісі колишню партійну дачу з озером. Доступ на цю територію обмежений, люди не можуть відпочити на озері, бували випадки, що охорона спускала на людей собак. Здивувало депутатів і те, що нормативно-грошова оцінка землі за 60 соток становила 42 тисячі гривень.

  Голова районної ради Роман Гук поцікавився у присутнього на сесії представника ПП «Універсам» чи відповідають дійсності слова щодо обмеження доступу до озера та цькування людей собаками, але той не зміг дати відповідь.

  Депутат від ВО «Свобода» Петро Козлюк запропонував виключити з порядку денного питання про затвердження технічних документацій щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ПП «Універсам» та створити тимчасову контрольну комісію з метою вивчення цього питання. Цю пропозицію депутата було підтримано.  • інші новини