Посла Росії в Туреччині застрелили зі словами: «Ми вмираємо в Алеппо, ти помреш тут!»

  91

  Посол Росії в Туреччині був застрелений позаслужбовим офіцером турецької поліції в художній галереї в Анкарі в якості «помсти» за конфлікт в Сирії.

  Про це повідомляє vgolos.com.ua із посиланням на «The Daily Mail».

  Повідомляється, що російський посол Андрій Карлов був застрелений з вигуком: «Аллаху Акбар (Аллах великий). Ми вмираємо в Алеппо, ти помреш тут!» Крім того, він кричав: «Тільки смерть забере мене звідси». Стрілець, який був одягнений в костюм і краватку, був ідентифікований як Мерт Алтинташ, член спецпідрозділу поліції Анкари на кшталт колишнього українського «Беркуту».

  За повідомленнями, він вистрілив у повітря, перш ніж поцілити в посла. Потім він повернув зброю на інших в галереї і поранив трьох людей, перед тим, як був застрелений в результаті 15-хвилинного протистояння з поліцією. Також було деяке припущення, що Алтинташ був пов’язаний з невдалим переворотом в Туреччині в липні.

  Нагадаємо, вчора в Анкарі на відкритті фотовиставки «Росія очима турків» озброєний чоловік, як мінімум, вісім разів вистрілив у посла РФ в Туреччині Карлова. Він був госпіталізований з важкими пораненнями і помер. Нападник був убитий в ході операції поліції. Теракт був здійснений напередодні запланованого на 20 грудня візиту глави МЗС Туреччини Мевлюта Чавушоглу до Росії, в ході якого планувалося обговорення сирійського питання.  • інші новини