Патріарх Філарет проговорився пранкерам про Михайлівський собор: ексклюзивне аудіо

  1513

  У соціальних мережах набирає популярність відеозапис, як російські пранкери Лексус та Вован поспілкувалися з главою УПЦ КП Патріархом Філаретом від імені мера Києва Віталія Кличка, пише Апостроф.

  Відзначимо, що в ефірі програми “Дзвінок” глядачам дали почути не всю розмову Філарета з пранкером. “Апостроф” публікує фрагмент промови глави УПЦ КП, який нашому виданню передали російські пранкери.

  Псевдомер Києва запитав, яким чином можна домовитися з Філаретом, щоб той дав добро на проведення офіційного відкриття Євробачення-2017 в Софійському Соборі. Глава УПЦ КП виявив бажання отримати під свій контроль деякі приміщення в Михайлівському соборі.

  “Восьмий корпус в Михайлівському монастирі.. там знаходиться автокефальна церква.. вона там займає невеликий… ми хотіли б її звідти виселити. Цей Михайлівський монастир – наша духовна академія. Так от там частину будівлі займає автокефальна церква, ми хотіли б, щоб їм не продовжували договори, а передали це приміщення нам”, – сказав Філарет.  • інші новини