Нові сповіщення в “Дії” забезпечать захист для родин військовополонених

  40

  Рідні військовополонених і цивільних, яких утримує росія, а також сім’ї зниклих безвісти отримуватимуть важливу інформацію через “Дію”. Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров повідомив про це нововведення.

  “Родини військовополонених та зниклих безвісти часто стають жертвами шахраїв. Росіяни надсилають компрометуючі повідомлення, вимагають гроші за ‘звільнення’, або ж спамери викрадають дані через шкідливі лінки”, – зазначив Федоров.

  Як це працюватиме

  Відтепер усі сповіщення з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими будуть надходити в “Дію”. Ось як це виглядатиме:

  • Залишення заяви: Коли людина зникає, рідні подають заяву через особистий кабінет на сайті Координаційного штабу.
  • Підтвердження: Рідні отримують сповіщення в “Дії” про підтвердження заяви.
  • Оновлення: Сповіщення про додавання нової інформації до справи.
  • Звільнення: Сповіщення про звільнення людини з полону.

  Більше безпеки для родин

  Це нововведення значно підвищить безпеку для родин військовополонених і зниклих безвісти. Завдяки “Дії” вони отримуватимуть лише офіційні повідомлення і зможуть уникнути шахрайських схем.

  Федоров додав: “Якщо людина вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні, це також буде відображено в сповіщеннях у ‘Дії'”.

  Таким чином, родини військовополонених можуть бути впевнені у достовірності інформації, яку отримують, і відчувати себе захищеними від шахраїв.