В українських школах розпочалося бета-тестування освітнього застосунку “Мрія”, ініційованого президентом Володимиром Зеленським. Відповідальними за реалізацію проєкту стали Мінцифри та МОН. Вже 40 шкіл з 6 областей, включаючи Київ, долучилися до тестування.
Можливості для всіх: школярі, батьки, вчителі
Застосунок “Мрія” пропонує сучасний підхід до навчання, що дозволить школярам ефективніше керувати своїм освітнім процесом. Батьки зможуть слідкувати за досягненнями та прогресом своїх дітей, а також виявляти, де потрібна додаткова підтримка. Вчителі ж матимуть змогу зосередитись на саморозвитку та більш тісній взаємодії з учнями, звільнившись від частини рутинних завдань.
Що тестують у “Мрії”
Під час бета-тестування залучені не лише школярі, а й батьки та вчителі. Ось що вони перевіряють:
- Школярі: роботу цифрового освітнього документа МріяID, досягнення у навчанні, список та план завдань, бібліотеку, яка формується за інтересами, та безпечні чати.
- Батьки: досягнення дитини, розклад занять, оцінки та домашні завдання.
- Вчителі: планування та формування розкладу занять, домашні завдання, журнал, чати та книги для професійного зростання.
Етапи бета-тестування
Бета-тестування “Мрії” проходить у три етапи:
- Перевірка функціонала.
- Підготовка до навчального року.
- Перевірка роботи у реальних умовах навчального року.
Зворотний зв’язок і майбутнє застосунку
Після завершення тестування команда розробників збере всі відгуки та виправить недоліки. Очікується, що вже цього року кожна школа в Україні зможе долучитися до застосунку “Мрія”, що стане важливим кроком у цифровій трансформації української освіти.