В українських школах тестують новий застосунок “Мрія”: що це та як він працює

  214

  В українських школах розпочалося бета-тестування освітнього застосунку “Мрія”, ініційованого президентом Володимиром Зеленським. Відповідальними за реалізацію проєкту стали Мінцифри та МОН. Вже 40 шкіл з 6 областей, включаючи Київ, долучилися до тестування.

  Можливості для всіх: школярі, батьки, вчителі

  Застосунок “Мрія” пропонує сучасний підхід до навчання, що дозволить школярам ефективніше керувати своїм освітнім процесом. Батьки зможуть слідкувати за досягненнями та прогресом своїх дітей, а також виявляти, де потрібна додаткова підтримка. Вчителі ж матимуть змогу зосередитись на саморозвитку та більш тісній взаємодії з учнями, звільнившись від частини рутинних завдань.

  Що тестують у “Мрії”

  Під час бета-тестування залучені не лише школярі, а й батьки та вчителі. Ось що вони перевіряють:

  • Школярі: роботу цифрового освітнього документа МріяID, досягнення у навчанні, список та план завдань, бібліотеку, яка формується за інтересами, та безпечні чати.
  • Батьки: досягнення дитини, розклад занять, оцінки та домашні завдання.
  • Вчителі: планування та формування розкладу занять, домашні завдання, журнал, чати та книги для професійного зростання.

  Етапи бета-тестування

  Бета-тестування “Мрії” проходить у три етапи:

  1. Перевірка функціонала.
  2. Підготовка до навчального року.
  3. Перевірка роботи у реальних умовах навчального року.

  Зворотний зв’язок і майбутнє застосунку

  Після завершення тестування команда розробників збере всі відгуки та виправить недоліки. Очікується, що вже цього року кожна школа в Україні зможе долучитися до застосунку “Мрія”, що стане важливим кроком у цифровій трансформації української освіти.  • інші новини