Вступ до університету у 2024: як подати заяву онлайн і не втратити жодного шансу

  553

  Через повномасштабну війну, яку розпочала рф, освітній процес в Україні зазнав змін. Вже третій рік поспіль випускники складають національне мультипредметне тестування (НМТ) замість ЗНО. Видання Освіта.ua підготувало інструкцію, як подати заяву для вступу у заклади вищої освіти (ЗВО) в електронній формі.

  Як подати заяву для вступу у виш

  У 2024 році всі заяви до закладів вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти подаються тільки в електронній формі, за винятком певних категорій осіб. Вступники можуть подати до п’яти заяв на бюджет та до десяти заяв на контракт.

  Для подання заяви необхідно заповнити електронну форму на сайті. Кроки наступні:

  1. Реєстрація електронного кабінету:
  • Електронна пошта (вона буде вашим логіном).
  • Пароль.
  • Серія та номер документа про раніше отриману освіту.
  • Номер, PIN-код та дата отримання сертифіката ЗНО/НМТ.
  • Тип, серія та номер документа, який посвідчує особу.
  1. Підтвердження спеціальних умов:

  Якщо ви маєте підстави для спеціальних умов участі у вступі, необхідно надати відповідні документи.

  1. Консультаційні центри:

  На базі закладів освіти створюються консультаційні центри, де вам допоможуть зареєструвати електронний кабінет та подати заяву.

  1. Внесення контактних даних:

  У своєму електронному кабінеті потрібно вказати номери телефонів у міжнародному форматі та завантажити кольорову фотокартку.

  Що робити при проблемах з реєстрацією

  Якщо у вас виникли розбіжності у даних або ви не знаєте, як заповнити форму, зверніться до консультаційного центру будь-якого закладу освіти. Вони допоможуть розв’язати всі питання.

  Пам’ятайте, що правильна реєстрація та своєчасне подання заяви – ключ до успішного вступу! Не пропустіть свій шанс здобути якісну освіту в омріяному університеті.  • інші новини