Google розробила пошукову систему на основі штучного інтелекту

  106

  Circle to Search і мультипошук – це два нові інструменти пошуку, розроблені на основі штучного інтелекту, які були запущені компанією Google. Нові інструменти покликані зробити процес пошуку більш природним та інтуїтивно зрозумілим для користувачів. Про це повідомляє пресслужба Google.

  Користувачі деяких смартфонів Android тепер можуть обводити або виділяти елементи, що з’являються на екрані, щоб ставити Google питання про них за допомогою функції Circle to Search.

  Запуск функції Circle to Search намічений на 31 січня, і вона буде доступна по всьому світу, починаючи з преміальних смартфонів Android, таких як Pixel 8, Pixel 8 Pro і нова серія Samsung Galaxy S24.

  Крім того, введено функцію мультипошуку, яка дозволяє користувачам направляти камеру на об’єкти або завантажувати фотографії та скріншоти, щоб ставити запитання Google. Коли людина виявляє настільну гру, з якою вона не знайома, і хоче дізнатися, як у неї грати, вона може звернутися до Google. За допомогою штучного інтелекту, який аналізує найактуальнішу інформацію з усього інтернету, користувач отримає огляд та інструкції з гри.

  Компанія Google стверджує, що нові інструменти пошуку, такі як Circle to Search та мультипошук, допоможуть користувачам формулювати складніші питання, уточнювати деталі щодо того, що вони бачать, та швидше знаходити ключову інформацію.