Відомий український журналіст втік за кордон

  2274

  Телеведучий 24 каналу Олексій Печій вирішив виїхав з України під час повномасштабної війни і не повернувся. Він перебував у закордонному відрядженні на Саміті ЄС. Про це повідомляє 24 канал.

  Як зазначається, журналіст отримав акредитацію на Саміт ЄС, який проходив з 14 по 15 грудня, поїхав на захід і не повернувся. У керівництві медіахолдингу «Люкс» повідомили, що Печій втік з країни, «усвідомлюючи усі наслідки своєї втечі».

  «По його завершенні (Саміту – ред.) журналіст і ексведучий 24 Каналу не повернувся до України. І лише за тиждень написав допис, у якому намагався виправдати свою зрадницьку позицію»,- йдеться у повідомленні.

  Сам Олексій Печій повідомив, що це було виключно його рішення і тепер він працюватиме із західними медіапроєктами.

  Зазначимо, Олексій Печій – журналіст-міжнародник, публіцист, автор та ведучий. Працював у команді 24 Каналу до грудня 2023 року.

  Як повідомлялось, Міністерство культури та інформаційної політики України разом з правоохоронними органами буде ініціювати посилення відповідальності за порушення правил виїзду та повернення до України чоловіків призовного віку.  • інші новини