Опитування показало, кому найбільше довіряють українці

  290

  Найбільше українці довіряють Збройним силам та волонтерами. Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

  «Абсолютну довіру в суспільстві зберігають Збройні сили – як і в грудні 2022 року, так і зараз 96% довіряють ЗСУ. Крім цього, 88% українців довіряють Валерію Залужному (не довіряють – лише 4%)», – йдеться у повідомленні.

  Також серед українців зберігається висока довіра волонтерам – 84% їм довіряють і лише 3% не довіряють (у грудні 2022 року показники була майже ідентичними).

  Порівняно з груднем минулого року зростає критика органів влади. Зокрема, частка тих, хто довіряє Верховній Раді, знизилася з 35% до 15%, а частка тих, хто не довіряє – зросла з 34% до 61%. Довіра Уряду знизилася з 52% до 26%, недовіра – зросла з 19% до 44%. Президенту наразі довіряють 62% (минулого року довіряли 84%), а не довіряють – 18%.

  З одного боку, бачимо суттєве зниження довіри до головнокомандувача, але, з іншого боку, він лишається однозначно позитивним із значним переважанням тих, хто довіряє президенту, порівняно з тими, хто йому не довіряє, зазначають соціологи.

  Учасником опитування став 1031 респондент.