Пентагон випробував супутники Starlink на випадок конфлікту з росією та Китаєм в Арктиці

  74

  Видання Bloomberg повідомило, що супутники Starlink компанії SpaceX успішно пройшли дев’ятимісячні випробування для потреб Міністерства оборони США в Арктиці. Навчання завершилися у червні.

  Starlink показала себе “надійною та високопродуктивною системою зв’язку в Арктиці, включаючи мобільні додатки”, заявив Брайан Біл, головний інженер Управління інтегрованих можливостей дослідницької лабораторії ВПС США. Він уточнив, що випробування проводили за дуже сильного вітру та вкрай низьких температур.

  За інформацією ЗМІ, супутники Ілона Маска стануть у пригоді Сполученим Штатам Америки у разі протистояння з Росією та Китаєм, які «намагаються розширити свій вплив в Арктиці», оскільки суворий клімат і віддаленість регіону обмежують можливості зв’язку через існуючі сьогодні військові супутники.

  “Це гарні новини. Нам потрібні швидші та додаткові рівні зв’язку для посилення стратегічного стримування», — впевнена Леонор Томеро, віце-президент фірми JA Green та колишній перший заступник помічника міністра оборони США з питань ядерного та ракетного стримування.

  На сьогодні SpaceX має 233 супутники на полярній орбіті, повідомив Джонатан Макдауелл з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики.